facebook materiały obiciowe

Opinie naszych klientów

przedstawiamy niektóre opinie naszych klientów wystawione na portalu allegro. komentarze te są cały czas dostępne na platformie, można w kazdej chwili przejsc na strone by zobaczyć wszystkie opinie wystawione naszej sprzedaży po przez portal. zachecamy do lektóry.

xxamir - 29 mar 2014, 19:03

Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam. Do jednego się mogę przyczepić: za mało gwiazdek. Narożnik konkret mega z.......a realizacja. MEGA POZYTYW.

malfinkaa87 - 13 mar 2014, 11:46

Obicia mebli

GORĄCO POLECAM tą firmę. Doskonałe obicia mebli.Towar solidny, zgodny z opisem, dobrze zapakowany. Wszystko w idealnym porządku.

Miloxa - 03 lut 2014, 10:01

Miła i rzeczowa obsługa klienta, bardzo dobry kontakt ze sprzedającym i z kierowcą dostarczającym towar. Żadnych niespodzianek dotyczących kosztu transportu i terminu dostawy. Łóżko, które kupiliśmy jest przepiękne. Dziękuję i szczerze polecam innym

ELIZA732 - 29 gru 2013, 10:29

Narożniki z funkcją spania

Narożniki z funkcją spania,solidnie zrobiony,terminowość i kontakt wzorcowy,same pozytywy ,jestem bardzo zadowolona z transakcji ,polecam wszystkim szukającym porządnych mebli ,firmie można zaufać w % 100,pozdrawiam Eliza 732. Polecam sprawdzić narożniki skórzane.